5 appi mūzikas radīšanai

Ja citu gatavotās pleilistes jau apnikušas, laiks radīt savu mūziku! Izmēģini jaunu hobiju ar šīm lietotnēm!

Apple GarageBand: topa augšgalā

📱 iOS

💲Bezmaksas, ar maksas iespējām

Šī mobilā lietotne saglabās labāko topā jau gadiem ilgi. Un ne velti – tajā pieejams teju viss, lai dziesmu radītu no nulles. Virtuālās klavieres, bungas, balss ierakstīšanas funkcija, skaņu efekti… un vēl un vēl! Liec katru ierakstu savā skaņu celiņā un veido kopīgu skanējumu dziesmā!

Kas mums patika? Ja digitālās mūzikas radīšanas pasaule tev vēl ir sveša, seko līdzi pamācībām, lasi padomus un sākotnēji izmanto kādu no appa piedāvātajiem templeitiem jeb veidnēm.

Kā izskatās?

Chord!: uzlabo ģitārspēli

📱 iOS, Android

💲 iOS – maksas, Android – bezmaksas

Uzskatīts, ka ikvienam mūziķim kaut iesācēja līmenī jāprot spēlēt vismaz divi mūzikas instrumenti. Un kāpēc gan lai viens no tiem nevarētu būt ģitāra? Ar to vari gan izklaidēt draugus pie ugunskura siltajos vasaras vakaros, gan paslēpties no visas pasaules savā istabā un radīt jaunus skaņdarbus. Šis apps Tev palīdzēs apgūt jaunus akordus, lai pēc tam tos varētu izmantot dziesmā.

Kas mums patika? Īsta ģitāras akordu enciklopēdija! Atradīsi gan galvenos un bieži izmantotos akordus, gan tādus, kas liks acīm ieplesties pat vislielākajam ģitāras profiņam.

Kā izskatās?

Beat Maker Go: bītu māsteriem

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, pirkumi appā

Ja tavs jājamzirdziņš ir bīti, šis apps tos pacels jaunā līmenī. Izmanto digitālās bungas un strādā pie katras radītās skaņas atsevišķi, veicot izmaiņas, piemēram, atbalss, ilguma vai trokšņu kontroles funkcijā. Turklāt bītu radīšana vēl nekad nav bijusi tik jautra – apps piedāvā iziet dažādus izaicinājumus un citus spēļu elementus, lai nodarbe kļūtu vēl aizraujošāka.

Kas mums patika? Pieejamas vairāk nekā 90 skaņu pakas – lejupielādē tās un spēlējies ar jau citu radītiem meistardarbiem.

Kā izskatās?

Learn to sing: balss attīstīšanai

📱iOS, Android

💲Bezmaksas, maksas papildiespējas

Balss pavisam noteikti ir pats daudzpusīgākais mūzikas “instruments”, tādēļ gādā par to kā nākas un izmanto mūzikas radīšanā. Learn to sing ir apps, kas palīdzēs attīstīt balsi, izmantojot vairāk nekā 1000 dažādu specializētu vingrinājumu dažādās grūtības pakāpēs. Noderēs arī pieredzējušiem dziedātājiem, jo piedāvā daudz balss iesildīšanas vingrinājumu.

Kas mums patika? Apps mēra katru tavu mēģinājumu, lai izvērtētu, kā tev veicies. Uzzini to pēc katra balss treniņa un salīdzini pēc ilgāka laika, lai uzzinātu, kāds ir tavs progress.

Kā izskatās?

FL Studio mobile: īstiem profiņiem

📱 iOS, Android

💲 Maksas

Vēl soli tālāk iet apps, ko vari izmantot tikai par maksu. Jā, maciņa saturu lieki tērēt negribas, taču, ja kādā mūzikas radīšanas brīdī saproti, ka iepriekšējie rīki izsmēluši savas iespējas un vēlies attīstīt savas mūzikas radīšanas prasmes lielākos augstumos, šis ir īstais apps, uz ko apgriedoties. FL studio izmanto pasaulslaveni producenti visā pasaulē un rada dziesmas, ko ik dienas dzirdam radio.

Kas mums patika? Ļoti augstas kvalitātes audio paraugi un nebijuši skaņu efekti.

Kā izskatās (ipad)?

Neaizmirsti aplūkot arī 5 appus foto editēšanai5 appus video rediģēšanai5 appus pierakstiem, 5 appus naudas taupīšanai un citus! 📱 💛

FOTO: GETTYIMAGES, EKRĀNŠĀVIŅI NO APPLE APP STORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt