5 appi foto editēšanai

Atklāj 2019. gada labākās viedtālruņa lietotnes fotoattēlu apstrādei un pacel savus sociālo mediju kontus jaunos augstumos!

“Attēls ir tūkstoš vārdu vērts.” Kurš gan vēl nav dzirdējis šo teicienu! Mūsdienās 32% ASV un Eiropas uzņēmumu sociālajos tīklos dalās tikai ar vizuālu informāciju, jo ir sapratuši – tas strādā! Arī tavi konti Instagram, Facebook un Snapchat ir pelnījuši labāko. Uzzini, kuras viedtālruņa lietotnes nāks talkā bilžu apstrādei, lai tās izskatītos gluži kā profesionāla fotogrāfa uzņemtas!

Snapseed: uzlabo kā profesionālis
Android, iOS
Bezmaksas
Ar šo appu varēsi veikt ne tikai vienkāršu apstrādi, apgriežot attēla malas un iztaisnojot to, bet arī izmantot rīkus, kas parasti pieejami tikai profesionālās programmās datoros. Kontrolē kadra dziļumu, izcel detaļas, izpludini fonu, uzlabo krāsu, gaismu un kontrastu, turklāt – koriģējot pat vissīkākās detaļas. Snapseed lietotājiem atļauj arī izvēlēties kādu konkrētu fotogrāfijas daļu un veikt visas kārotās izmaiņas tikai tai.
Kas mums patika? Ļoti daudz meditēšanas (?? editēšanas) iespēju, viegli apgūstama, un bildes pēc apstrādes nezaudē kvalitāti – nepaliek graudainas.
Kā izskatās?

Prisma Photo Editor: pārvērt foto mākslā
Android, iOS
Bezmaksas
Apnikuši vienveidīgi foto un visi Instagram filtri jau izmēģināti? Ver vaļā Prisma Photo Editor un pārvērt savas foto par zīmējumiem vai gleznām! Izmanto kādu no neparastajiem 300 filtriem, izvēlies otas un stilu un pielāgo savu jaunizveidoto mākslas darbu līdz detaļai!
Kas mums patika? Līdzīgi appi foto zīmējumos pārvērš to, ļoti izmainot, taču šī saglabā tipiskos vaibstus un cilvēku patiesi uzreiz var atpazīt.
Kā izskatās?

Foodie: ēdienu bildētājiem
Android, iOS
Bezmaksas
Nāks talkā ēdienu fotogrāfiju mīļotājiem. Izmanto kādu no 30 piedāvātajiem filtriem, kas tavas fotogrāfijas padarīs īpaši ņammīgas, vai izveido pats savu. Izcel krāsas, pastiprini kontrastu un nolīdzini malas, lai arī tava vienkāršā brokastu maizīte izskatītos pavārgrāmatas cienīga.
Kas mums patika? Ļauj ērti un profesionāli iztaisnot foto, lai kadrējums izskatītos pārliecinoši.
Kā izskatās?

Enlight Pixaloop: atdzīvini bildi kustībā
Tikai iOS
Bezmaksas, pieejama arī maksas versija
Arī šajā appā vari izlabot visus ierastos bildes parametrus – kontrastu, gaišumu, krāsas u.c. Taču Enlight Pixaloop veidotāji devuši iespēju uzņemto fotoattēlu pārvērst video – atdzīvinot kādu tā daļu. Piemēram, ja esi nofotografējies ar dūmu sveci rokā, veic pāris veiklu kustību appā, un gatavs – kadrs palicis nekustīgs, bet krāsainie dūmi atdzīvojušies!
Kas mums patika? Ērti un ātri apgūstama, ļauj atdzīvināt pat garlaicīgākos foto.
Kā izskatās?

Avatan: portatīvā skaistumkopšanas studija
Android, iOS
Bezmaksas, pieejama arī maksas versija
Ieraudzīji perfektu spotu Instagrambildes  uzņemšanai, taču uzmetusies pumpa vai šodien nevēlējies uzklāt skropstu tušu? Nekas! Avatan vari gan nomaskēt nevēlamo ciemiņu uz sejas, gan piepūderēt seju, lai izskaties kā tikko uzkrāsojusies. Tāpat appā pieejami interesanti efekti, foni, stikeri un rāmji, ko izveidojuši citi lietotāji. Tver.lv gan mudina ar appa lietošanu nepārspīlēt un dot iespēju mirdzēt arī dabiskajam skaistumam!
Kas mums patika? Arī bezmaksas versijā pieejamas visas iespējas, tikai laiku pa laikam jāpacieš 5 sekunžu gari reklāmas rullīši.
Kā izskatās?

FOTO: PUBLICITĀTES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt