5 Instagram cienīgas atpūtas vietas Latvijā

Kurp doties un kur nakšņot? Ieklausies Kašera pieredzē un atrodi piecas Instagram bilžu cienīgas naktsmītnes Latvijā!

Šķiet, ka šī vasara ir jāvelta Latvijas apceļošanai, jo aizvien neesam droši par braukšanu ārpus valsts robežām, tāpēc laiks ielūkoties, ko mums piedāvā vietējie uzņēmēji. Šoreiz idejas nesmeļamies tālu. Sociālajos tīklos un sevišķi Instagram varam atrast skaistas un baudāmas vietas, kas lieliski izskatīsies arī tavās bilžu galerijās.

To mēs esam pamanījuši arī multimākslinieka Kašera Instagram profilā @kasher_bb!

“Pandēmija pavēra lieliskas iespējas sākt domāt kā atpūsties arī tepat pie mums, tāpēc sāku domā par ceļošanu mūsu pašu zemē – Latvijā. Nevarēju ilgi uz vietas nosēdēt, kājas sāka “tirināties” un izmisums jau mani dzina uz priekšu. Pirmais, ko izdarīju, – sāku meklēt atpūtas vietas Airbnb un biju patīkamā šokā par to, ko atradu. Sapratu, ka nav nemaz jālido uz Maroku, lai izjustu ekotiskus piedzīvojumus. Viss ir rokas stiepiena attālumā. Atklāju, piemēram, ļoti interesantas nakšņošanas iespējas teltī, bet ne parastā – šikā ar stilu un kompozīciju. Ļoti iespaidīgi. Tā nu viss sākās…”

Iepazīsti Kašera TOP 5 ieteiktās atpūtas vietas ceļojumiem pa Latviju vasarā! Noteikti izskati topu līdz galam, lai nospriestu, kura atpūtas vieta būs tavs favorīts, lai vari sākt plānot idejas savam nākamajam nedēļas nogales braucienam. Iepriecini arī savus ģimenes locekļus un draugus kopīgā izklaidē!

Meklē Latvijas Airbnb dzīvokļus: Kuldīgā sagribējās pat zilus matus

Man ir svarīgs ne tikai komforts, bet arī vietas piedāvātās iespējas atpūtai un izklaidei. Sākotnēji pats meklēju šīs mājvietas un ilgi urbos cauri piedāvājumiem, līdz atradu to, kas mani uzrunā. Vēlos, lai vieta ir skaista un sakopta, lai ir arī iedvesmojoši un skaisti. Protams, bez visa vienmēr gribas arī kārtīgi izgulēties mīkstā gultā, garšīgi un sātīgi paēst, bet visvairāk – skaisti pavadīt atpūtas mirkļus un izbaudīt pilnīgi piedāvāto programmu.

Kuldīgas dzīvoklis ir romantisks ar brīvu un radošu gaisotni. Šeit esmu atgriezies jau četras reizes, vienmēr tiecos pēc miera un dvēseliska noskaņojuma, radu idejas arī saviem mākslas darbiem un kolekcijām. Dzīvoklītis ir pašā Kuldīgas centrā. Patiešām iesaku.

Meklē ŠEIT!

📍Lokācija: Kuldīgas novads

Rūmenes muiža: 5 zvaigžņu atpūta ārpus ikdienas

Šeit var noķert citu laiku sajūtu un iedvesmu, ko iemājo tikai dižciltīgie. Skaista apkārtne, krāšņi baudāms dizains un interjers. Muiža piedāvā baudīt ne tikai skaistus skatus un izcilu apkalpošanu, bet arī izsmalcinātus augstas klases vīnus. Neaizmirstamas brokastošanas, pusdienošanas un vakariņošanas iespējas, ko ar prieku un lielu baudu arī es novērtēju. Šī ir vienreizējai iespēja sevi palutināt un iepriecināt jau pavisam citā un ne tik ierastā veidā.

Meklē ŠEIT!

📍 Lokācija: Kandavas novads

Melnsils kempings: sajūta, ka nemaz neatrodies Latvijā

Vietā var fantastiski baudīt tālus jūras skatus un tuvumā esošo pludmali, kurā doties rīta peldē vai ar acīm slīkt saulrietā. Tieši tik apburoši tur ir! Izvēlējos nakšņošanu tieši nesen celtajā divstāvu mājiņā, kurai ir ļoti skaista terase un, liekas, jūra tepat deguna galā – vien 3–4 m no kompleksa. Aktīvai atpūtai un izklaidei var braukt ar ūdensmočiem, supiem un pat doties laivu braucienos. Tur ir arī kazas, jēriņi, un šos  dzīvniekus var pabarot, apskatīt un apciemot. Netālu teritorijā ir vesels komplekss ar koka mucu mājiņām, kurās arī var palikt un nakšņot. Netālu ir arī iespējas garšīgi un par izdevīgām cenām pamieloties ar ēdieniem un piedzīvot ļoti mājīgu un viesmīlīgu apkalpošanu vietējos krodziņos un pludmales bāriņos.

Meklē ŠEIT!

📍Lokācija: Rojas novads, Melnsils

Lotus Belle Tents Latvia: glampings

Šeit es pieminu vēlreiz jau manis teikto, ka nav jādodas tālu ārzemēs garos pārlidojumos, lai baudītu eksotiku. Glampings ir glamūra piknikošana, ja to tā varētu nosaukt. Idejas pamatā ir luksusa kempingošana teltī – Lotus Belle teltis tagad ir pieejamas arī Latvijā. Liels bonuss šai vietai ir iespēja izbraukt ar īpašu koka supa dēli un koka laivu, kas ir saimnieku rūpīgi veidots rokudarbs. Interesanti, ka visu, kas atrodams uz vietas, ir iespēja arī pašam iegādāties. Ja patika telts, gulta, kurā gulēji, vai trauki un kādi interjera elementi – droši iegūsti tādus arī sev! Papildus visam vari ārā klausīties mūziku, skatīties savu mīļāko filmu uz projektora, turpat peldēties un baudīt!

Meklē ŠEIT!

📍Lokācija: Ozolnieku novads

2 Black Cabins: vieta, kur noteikti katram ir jāatpūšas

Jā, šī ir viena no manām noteikti visu laiku mīļākajām atpūtas vietām, kur esmu mājojis un bijis līdz šim. Tā atrodas pie upītes meža ielokā un ir ļoti skaista un moderna. Tur man pat pašam radās sapnis par savu māju. Izdevās iepazīties ar īpašniekiem, kuriem ir brīnišķīgs redzējums par šo vietu. Ļoti interesanti, ka netālu no mājas var pāriet pāri upītei un izstaigāt blakus esošo mežu. Var mazgāties baļļā turpat ārā un baudīt mākslieniecisku atmosfēru. Viss ir radīts ar pašu rokām un ar lielu mīlestību.

Meklē ŠEIT!

📍Lokācija: Sējas novads

Kura vieta tev patika vislabāk?

Dalies ar iespaidiem komentāros un iedvesmojies kopā ar Tver.lv un Kašeru! 💛

FOTO: GETTYIMAGES, Personīgais arhīvs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt