5 appi ceļotājiem

Neatkarīgi no tā, vai tev patīk izzināt Latviju vai izvēlēties tālākus galamērķus, – šis ir tavs ceļošanas appu must-have!

Booking.com: naktsmītņu guru

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas

Lai gan visai bieži tiek izdoti jauni appi, kas sola atrast izdevīgāko viesnīcu, Booking.com joprojām paliek nepārspēts. Tajā pieejams vieslielākais klāsts naktsmītņu. Turklāt, ja būsi regulārs un apzinīgs lietotājs (vienmēr norēķināsies laikus un atstāsi atsauksmes), šis apps parūpēsies, lai tev būtu izdevīgākie piedāvājumi. Pieredzējis lietotājs bieži piedzīvos situāciju, ka pasūtītais vislētākais viesnīcas numuriņš negaidīti tiek apgreidots uz daudz šikāku piedāvājumu.

Kas mums patika? Ērta pārlūkošana – ievadi visas savas prasības un veikli atlasi tikai atbilstošākās vietas, lieki netērējot laiku.

Kā izskatās?

Skyskaner: rezervācijas vienuviet

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas

Izdevīgi lidojumi, hoteļu rezervācijas un pat auto īre – šī lietotne palīdzēs visu pārraudzīt vienuviet. Turklāt tā veidota, lai palīdzētu atrast lidojumu datumus, kuros cenu piedāvājumi būtu visizdevīgākie, kā arī atklāj īpašas akcijas naktsmītņu izvēlē. Lieliski noder tiem, kas gatavi mesties spontānos piedzīvojumos un meklē nevis galamērķi, bet gan izdevīgāko piedāvājumu.

Kas mums patika? Populāra lielā daļā valstu – palīdzēs atrast izdevīgākos darījumus, lai arī kur tu atrastos.

Kā izskatās?

Citymapper: pilsētas karšu pavēlnieks

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas

Ja biežāk ceļo pa pilsētām, šis apps tajās palīdzēs orientēties vislabāk. Te varēsi aplūkot ne tikai pilsētas karti (arī neesot tiešsaitē), bet arī izplānot savu nokļūšanu no viena tās gala līdz otram. Apps piedāvā aplūkot visas pārvietošanās iespējas – sākot arvelosipēdu nomu, sabiedrisko transportu, līdz pat koplietošanas auto punktiem.

Kas mums patika? Appā teju ik dienu tiek pievienota kāda jauna pilsēta, par savas pilsētas pievienošanu var balsot, un, līdzko savākts pietiekams balsu skaits, aplikācijas veidotāji parūpēsies, lai karte būtu pieejama.

Kā izskatās?

Packpoint: pakošanās palīgs

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas

Apps palīdzēs tev vairs nekad nepiedzīvot situāciju, kad esi kaut ko svarīgu piemirsis iepakot savā čemodānā. Ievadi galamērķi, plānoto ierašanās datumu un ieraugi, kādi laikapstākļi gaidāmi. Turpat sastādi līdzi ņemamo lietu sarakstu un veikli atķeksē, kad vajadzīgo esi ielicis savā ceļasomā.

Kas mums patika? Ja ceļojumā dodies kopā ar kādu draugu, viegli nošēro savu sarakstu, lai pārliecinātos, ka arī ceļabiedrs nav neko piemirsis.

Kā izskatās?

XE Currency: valūtas kalkulators

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas

Lai gan lielākajā daļā Eiropas valstu vari norēķināties ar eiro, nolemjot izvēlēties citu galamērķi, maksāšana var būt visai piņķerīga. Pat tad, ja esi izvēlējies visur maksāt ar norēķinu karti, šis apps nāks talkā, lai tu saprastu preču cenu. Turklāt tas vienmēr gādā, lai valūtas kurss būtu precīzs – vienmēr saglabā pēdējos datus tiešsaitē, lai varētu tos aplūkot, kad internets nebūs pieejams.

Kas mums patika? iOS lietotājiem laba ziņa – apps labi saprotas ar Siri un palīdz izrēķināt nepieciešamo vien pēc balss komandas.

Kā izskatās?

Neaizmirsti aplūkot arī 5 appus foto editēšanai5 appus video rediģēšanai5 appus pierakstiem un 5 appus naudas taupīšanai! 📱 💛

FOTO: GETTYIMAGES, Ekrānšāviņi no Apple appstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt