5 appi zaļākai dzīvei

Ja vēlies sākt dzīvot dabai un savai veselībai draudzīgāk, šīs lietotnes tev palīdzēs!

iHuerting: urbānā dārza palīgs

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas, ir maksas versija

Domā, ka savu pārtiku var audzēt tikai ārpus pilsētas dzīvojošie? Tu kļūdies! Un šī lietotne tev to pierādīs. Izvēlies, ko esi nolēmis izaudzēt, un seko padomiem, kas palīdzēs to izdarīt, kā nākas. Lietotne īsi un kodolīgi pastāsta visu, kas nepieciešams, piemēram, laistīšanas biežumu un kādi apstākļi lolojumam nepieciešami. Uzzini, kādi kaitēkļi var augam nodarīt pāri, un laikus atpazīsti, ja to skārušas slimības.

Kas mums patika? Izvēlies atrašanās vietu, un lietotne tev katru dienu pateiks priekšā, kādu augu stādīšanai šis laiks ir vispiemērotākais.

Kā izskatās?

Joulebug: ikdienas paradumiem

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Lietotnē vari iemācīties par dažādiem vienkāršiem veidiem, kā ikdienā taupīt dabas resursus un dzīvot ilgtspējīgi. Ievadi katru reizi, kad veic kādu šādu ieradumu un vāc punktus, lai aplūkotu, kā uzlabojušies tavi paradumi laika gaitā. Aplūko, kā sokas citiem lietotājiem, un smelies idejas no viņu publicētajām fotogrāfijām un padomiem.

Kas mums patika? Lietotne dabai draudzīgos ieradumus padara par spēli – krāj punktus, nozīmītes un medaļas par jauniem sasniegumiem.

Kā izskatās?

Good On You: ētiskā mode

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas

Lietotnes veidotāji apkopo informāciju no uzticamiem avotiem, lai pastāstītu, cik ētisks, ilgtspējīgs un videi draudzīgs ir teju ikviens no populārākajiem zīmoliem, ko vari iegādāties apģērbu veikalos. Apkopota informācija par vairāk nekā 2000 dažādiem veikaliem, izskaitļojot to ietekmi uz planētu, cilvēkiem un dzīvniekiem. Lietotne piedāvā piecas dažādas kategorijas, pēc kurām vari vadīties, vai tevis aplūkotais apģērbs ir iegādes vērts. Dalies arī ar savu pieredzi un uzlabo lietošanas pieredzi citiem.

Kas mums patika? Minimāls, tīrs dizains, bez liekām funkcijām.

Kā izskatās?

Mealime: plāno savas maltītes

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Cik bieži tev gadās izmest kādu produktu, kam beidzies derīguma termiņš? Lai tā negadītos, pārtikas iepirkšana ir jāplāno un jāzina, ko plāno ēst tuvākajās dienās, nevis jāļaujas impulsa pirkumiem. Šī lietotne palīdz saplānot maltītes, veidot iepirkuma sarakstus, kā arī piedāvā iespēju iepazīties ar jaunām receptēm, ko izmēģināt.

Kas mums patika? Izvēlies recepti, ko vēlies pagatavot konkrētā dienā, un vajadzīgie produkti automātiski nokļūs tavā virtuālajā iepirkumu sarakstā.

Kā izskatās?

Food Additives Checker: pārbaudi E vielas

📱 iOS

💲 1,99 eur

Ja vēlies iegādāties veselīgu pārtiku, bet apmulsti, uz etiķetes ieraugot virkni ar “E” apzīmējumiem, pārbaudi tos! Lietotne ļauj atšifrēt visas E vielas, ne tikai uzrādot to nosaukumus, bet arī atšifrējot, kam tās ir domātas un cik nevēlamas ir tavai veselībai. Informācija pasniegta tā, lai to saprastu arī pilnīgs pārtikas piedevu vērtēšanas iesācējs.

Kas mums patika? Novērtēts katras vielas kaitīgums, kā arī norādīts, kurām cilvēku grupām no konkrētās vielas vajadzētu īpaši uzmanīties.

Kā izskatās?

Neaizmirsti aplūkot arī 5 appus foto editēšanai5 appus video rediģēšanai5 appus pierakstiem un 5 appus naudas taupīšanai! 📱 💛

FOTO: GETTYIMAGES, Ekrānsāviņi no Apple appstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt