Prātīgs šopings

Kā prātīgi iepirkties, un ko izvēlēties šopavasar iesaka speciālisti? Ielūkojies un uzzini!

Šopavasar garderobes atjaunošana būs izaicinoša, jo ikviens domās par to, kā ietaupīt. Jēdziens “prātīgs šopings” vienmēr būs par ilgtermiņa ieguldījumiem, klasiskām vērtībām un to ieviešanu garderobē. Galvenais uzdevums ir izveidot pamata bāzi savai garderobei, ko tālāk var papildināt ar sezonas tendencēm un modes kaprīzēm.

Trencis

Tas vienmēr būs elegants risinājums pavasara, dažkārt arī vasaras mētelim. Trencis vienmēr izskatās lieliski, un to var ērti tik dažādi kombinēt! Klasiski eleganti izskatīsies, ja trenci vilksi kopā ar kleitu, svārkiem, dažāda stila biksēm un klasiskiem apaviem (lieliski izskatīsies gan augstpapēžu, gan siksniņkurpes, gan zemie apavi). Sportiskāk izskatīsies, ja trenci kombinēsi ar džinsa biksēm, T kreklu, sporta apģērbu un botām. Šosezon trenču klāsts ir tik plašs, ka ikvienam noteikti izdosies atrast savu variantu.

Bikšu/šortu kostīms

Klasiskais bikšu kostīms ar žaketi ir ļoti ērts un dažādiem apstākļiem pielāgojams garderobes komplekts. Tam piestāvēs gan asprātīgs T krekls, gan arī daudz nopietnāka lietišķa stila blūze. Tāpat piestāvēs gan laiviņas, gan sportiskāki apavi. Pavasara/vasaras sezonas klasiskajam bikšu kostīmam ir jābūt no viegliem linveidīgiem, plānas vilnas vai kokvilnas audumiem. Krāsu ziņā ieteicams izvēlēties neitrālus toņus – melnu, pelēku, bēšīgu, tumši un gaiši zilu, jo tie neiziet no modes.

Zīmuļsvārki

Iegādājoties šīs sezonas zīmuļsvārkus, speciālisti iesaka eksperimentēt ar krāsām, apdrukām, dažnedažādiem rakstiem, pumpiņām, lieliem ziedu laukumiem un materiāliem. Turklāt šobrīd viena no aktuālākajām tendencēm ir mākslīgās ādas zīmuļsvārki. Tos var forši kombinēt ar kreklblūzēm un T-krekliem, elegantiem un brīvā laika apaviem. Vēsākiem vakariem tēlu var papildināt ar baikera stila ādas jaku. Noteikti jāatceras par auduma faktūru dažādību – jāizvairās kombinēt ādas svārkus ar ādas jaku. Kas par daudz tas par skādi! Dažādas sakombinētas faktūras un materiāli koptēlu vienmēr veidos daudz interesantāku.

Baltā kreklblūze

Tā lieliski piestāvēs gan zīmuļsvārkiem, tai skaitā dažādu krāsu, rakstu, materiālu, arī mākslīgās ādas, kā arī mīļākajām džinsa biksēm – vienalga, vai tās ir klasikās zilās, melnās skiny vai boyfrenda tipa ar plēstiem caurumiem. Uzvelkot balto blūzi, ik reizi būsi pamanāma, aktuāla un starojoša. Un tā vienmēr komplimentēs vasaras iedegumam.

Stiletto stila augstpapēžu laiviņas

Šī ir neatņemama sieviešu garderobes sastāvdaļa. Klasiskās laiviņkurpes vienmēr ir bijis un būs vērtīgs ieguldījums garderobē, jo tās padarīs smalkāku un slaidāku valkātājas kāju. Kurpes lieliski iekļausies garderobē pie jau iepriekš minētajām šīs sezonas aktualitātēm – zīmuļsvārkiem, trenča, klasiskam bikšu vai šortu kostīmam. Iegādājoties šīs kurpes, atceries par trim krāsām – melnā, bēšā, klasiski sarkanā, jo kurpes šajos toņos ir neaizstājamas katras dāmas garderobē. Atceries – bēšās piestāvēs teju jebkurai apģērba krāsai, rakstiem un apdrukām, un tās vienmēr optiski pagarinās kājas.

T krekls

Šis garderobes elements nu jau labu laiku tiek uzskatīts par klasisku un svarīgu vienību. Tas ir universāls apģērba gabals, kas lieliski iederēsies ikviena garderobē, papildinot ar kaprī stila biksēm, bikšu kostīmiem vai zīmuļveida svārkiem. T kreklu klāsts šobrīd ir tik plašs, ka atliek vien izvēlēties pēc gaumes un vajadzības no absolūti vienkārša un klasiska modeļa līdz asprātīgām apdrukām, konstrukciju manipulācijām un svarīgiem vēstījumiem.

Somiņa

Atceramies, ka lielas somiņas maza auguma cilvēku padara vēl mazāku, savukārt mazas somiņas korpulentāku cilvēku padara vizuāli lielāku. Šajā sezonā ieteicams investēt arī kādā košākā aksesuārā – spilgtas krāsas somiņa ir šīs pavasara/vasaras sezonas trends. Tās ideāli kombinēsies kopā ar citiem košas krāsas apģērbiem.

FOTO: GETTYIMAGES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt