Pateikt mammai paldies attālināti

Kā apsveikt savu mammu pat, ja ciemos nesanāk aizbraukt? Lasi un uzzini!

Pandēmijas apstākļos, ja vien nedzīvo ar savu mammu vienā mājā,  sabučot Māmiņdienā savu mammu klātienē nav iespējams, tomēr sagādāt pārsteigumu tu vari tik un tā!

Kas ir Tavas mammas hobijs?

Iespējams, ka šobrīd arī Tava mamma ir vairāk pievērsusies saviem hobijiem, kam pirms pandēmijas īsti laika nebija. Ja mammai vienmēr ir bijis sapnis par savu dārzu, sper pirmo soli un uzdāvini viņai diedzēšanas komplektu, kas ļaus mājas apstākļos izaudzēt ne tikai gardus, bet arī veselīgus garšaugus.

Īpašs foto

Latvijā, tāpat kā citviet pasaulē, popularitāti ieguvusi ideja fotografēt cilvēkus mājās no ārpuses, tādējādi ieturot drošo distanci.  Aicini arī savu mammu pienākt pie loga, apsēsties uz palodzes vai iznākt uz balkona, lai iemūžinātu īpašu kadru Māmiņdienā, kura noteikti paliks atmiņā – košākai bildei pirms tam pie durvīm atstāj mammas mīļākos ziedus.

Virtuāli, bet kopā

Ja tavai mammai patīk gatavot, uzaicini viņu pievienoties virtuālai svētku kūkas cepšanai – ļaujies mammas knifiņiem, lai kūka abpus ekrāniem izdotos tieši viņas gaumē. Savukārt, ja ģimenē augstā vērtē ir kultūra, iepazīstini mammu ar iespējām virtuāli doties ekskursijā pa pasaules labākajiem mākslas muzejiem, pēc tam pārrunājot iespaidus.

Mammas mīļo dziesmu izlase

Apsveic mammu ar īpaši viņai izvēlētu dziesmu izlasi Spotify, YouTube vai jebkurā citā mūzikas straumēšanas vietnēm, iekļaujot skaņdarbus arī no viņas bērnības un citiem dzīves notikumiem, piemēram, kāzām, izlaiduma u.c. Pievieno arī sev mīļas dziesmas, kas atgādina brīžus, kas pavadīti kopā ar mammu. Lai dāvana būtu vēl personalizētāka, pasniedz to kopā ar paša rakstītu vai virtuālu kartīti, kurā pastāsti, kāpēc izvēlējies tieši šīs dziesmas.

FOTO: GETTYIMAGES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt