5 appi, kas radīti Latvijā

Iepazīsti piecas vērtīgas viedtālruņa lietotnes, kas radītas tepat pie mums!

Giveazy: atbrīvojies no nevajadzīgā

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas

Atdod lietas, kuras vairs neizmanto, bet varētu būtu noderīgas kādam citam. Taču, ja kaut kā pietrūkst pašam, uzmeklē, vai kāds tavā tuvākajā apkaimē nesteidzas no tā atbrīvoties. Domā par zaļu dzīvesveidu un dod iespēju lietām uzsākt otro dzīvi pie jauna īpašnieka. Appā vari atrast teju visu – no dīvāna, ziemas jakas un slidām līdz pat tik neparastām lietām kā suņu zābaki. 😊 Te der ielūkoties arī tad, ja esi kādas mācību grāmatas meklējumos.

Kas mums patika? Izvēlies interesējošo kategoriju un pat pirms sludinājuma atvēršanas redzi, cik tālu no tevis izvēlētā lieta atrodas.

Kā izskatās?

Tildes Balss: atpazīst latviešu valodu

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Vai tev bieži gadās, ka rokas aizņemtas, bet kādam jāatbild uz ziņu? Protams, vienmēr var ierunāt audioziņu, taču, ja priekšroku dod rakstītai ziņai, izmēģini šo mobilo lietotni, kas ierunāto tekstu latviešu valodā pārvērš par rakstītu tekstu. Ļoti ērti noder īsziņu, WhatsApp ziņu nosūtīšanai un lieliski patiks arī tiem, kas galamērķi vēlas uzmeklāt Waze vai Maps appos. Lai gan lietotne pieejama gan iOS, gan Android lietotājiem, jāatzīst, ka Android lietotāji pagaidām varēs priecāties par plašākām iespējām.

Kas mums patika? Diezgan precīzi uztver runāto tekstu pat trokšņainā vidē, atpazīst daudzus sarunvalodas vārdus.

Kā izskatās?

Dabas Tūrisms: iepazīsti Latviju

📱 iOS, Android

💲Bezmaksas

Kad pasaules apceļošanai uzlikta neliela pauze, brīvajos brīžos dodies iepazīt Latvijas dabu. Pagaidām tajā atrodami jau vairāk nekā 400 dabas tūrismu galamērķu, uz kuriem vari doties viens vai kopā ar ģimeni. Meklē sev tuvumā esošos dabas objektus, lasi aprakstu, uzzini, cik laika nepieciešams tā apskatei, kā arī uzzini, vai kādos laikos tas ir atvērts un vai nepieciešama ieejas maksa – tā ierašanās brīdī negaidīs nepatīkami pārsteigumi.

Kas mums patika? Apps piedāvā izvēlēties objektus arī pēc dažādām kategorijām – takas, velomaršruti, laivošana, putnu vērošana, skatu torņi, zirgu izjādes un vēl, un vēl.

Kā izskatās?

Tolders: mūžīgais atlaižu laiks

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Nepalaid garām interesējošas atlaides Latvijas veikalos! Izvēlies sevis interesējošās kategorijas un uzzini par atlaidēm pirmais. Mobilā lietotne palīdzēs ietaupīt laiku, jo varēsi uzzināt par atlaidēm dažādu jomu veikalos vienuviet. Tiesa gan – pagaidām piedāvājums nav pārsteidzoši plašs, taču tas aug un tiek pievienots arvien vairāk veikalu.

Kas mums patika? Ja esi iecerējis nopirkt kaut ko īpašu un gaidi, kad cena kritīsies, ieslēdz paziņojumus un nepalaid garām jaunumus.

Kā izskatās?

Asya: palīdz sazināties

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, ar maksas papildiespējām

Nav nekāds noslēpums, ka veiksmīgu attiecību pamatā ir komunikācija. Problēmas rodas tad, ja viens otru nesaprot, nespēj izskaidrot savas vēlmes vai komunicēt tā, lai otrs pateikto spētu ne tikai dzirdēt, bet arī ieklausīties tajā. Aysa atpazīst 16 dažādas emocijas tavā vai partnera balsī un dod padomus un uzdevumus, kas palīdzēs savstarpējo komunikāciju uzlabot un attiecības pacelt jaunā līmenī. Piedāvā vairāk nekā 5000 sarunu tēmu kartītes.

Kas mums patika? Noderēs ne tikai romantiskiem pāriem, bet arī ģimenēm, draugiem, skolasbiedriem un citiem.

Kā izskatās?

Uzzini arī par citiem appiem, kas var ikdienā noderēt, – 5 appus foto editēšanai5 appus video rediģēšanai5 appus pierakstiem un 5 appus naudas taupīšanai! 📱 💛

FOTO: GETTYIMAGES, Ekrānšāviņi no Apple app store.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt