5 appi radošumam

Ja brīžiem šķiet, ka tavs radošums aizsnaudies, izmēģini šīs viedtālruņa lietotnes!

Brainsparker Creativity Cards: radošuma treneris kabatā

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, ar maksas papildiespējām

Izmanto virtuālās kartītes, lai būstotu radošumu jaunā līmenī. Iedomājies par kādu problēmu, kas jāatrisina, pakrati telefonu, lai sajauktu kartītes, un izvēlies vienu no tām. Tā tev vai nu uzdos kādu jautājumu, vai liks pildīt uzdevumu. Tas ļaus uz problēmu palūkoties no cita skatu punkta un rast neordinārus risinājumus.

Kas mums patika? Uzliec atgādinājumu un neaizmirsti parūpēties par savu radošumu ik dienas.

Kā izskatās?

Blek: žesti ārpus rāmjiem

📱 iOS, Android

💲 Maksas ($3,99)

Radi savus žestu paternus, velc tos skārienjutīgā ekrānā un pildi spēles galveno uzdevumu – savāc visus krāsu burbuļus, izvairoties no melnajiem. Spēle lieliski nāks talkā, lai atbrīvotos no ikdienas rūpēm, mācītos koncentrēt savu uzmanību konkrētam darbiņam un lai paveiktu saņemtos uzdevumus, darbojoties ārpus vispārpieņemtajiem rāmjiem.

Kas mums patika? Askētisks dizains, patīkama atslodze no interneta nereti pārsātināti raibās vides.

Kā izskatās?

TED Talks: iedvesmas devai

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Ja vēlme kaut ko radīt no jauna pazudusi un dzirksts pačibējusi, laiks to atdzīvināt ar iedvesmojošām video lekcijām. Izvēlies tēmu vai lekciju virzienu un klausies iedvesmojošos pieredzes stāstos, ko atklāj pētnieki, slavenības un citas ievērojamas personības no visas pasaules.

Kas mums patika? Atzīmē, cik daudz brīva laika tev ir, un apps pats sameklēs video vai vairākus, kas tajā ietilps.

Kā izskatās?

SketchBook: zīmē kā bērnībā

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, ar maksas papildiespējām

Pat tad, ja neesi mākslinieks un zīmēšana nav tava stiprā puse, laiku pa laikam tā palīdz rosināt radošumu labāk nekā jebkas cits. Ņem rokā virtuālās otas, zīmuļus, flomāsterus un citus rīkus, lai uzzīmētu visu, ko sirds kāro, vai gluži vienkārši paķēpātos.

Kas mums patika? Ļoti plašs rīku loks, ko izvēlēties zīmēšanai.

Kā izskatās?

Music Maker Jam: melomāniem

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, ar maksas papildiespējām

Ja tevi vairāk uzrunā mūzika un akustisks baudījums, šī lietotne neatstās vienaldzīgu. Radi savu skaņdarbu no A līdz Z. Izmanto pieejamos mūziķu veidotos skaņu paraugus vai izveido tos pats. Miksē, pievieno dažādus efektus, līdz unikālais skaņdarbs ir gatavs! Padalies ar draugiem sociālajos tīkos vai anonīmi speciālā platformā.

Kas mums patika? Arī bezmaksas versijā ir gana daudz iespēju.

Kā izskatās?

Neaizmirsti aplūkot arī 5 appus foto editēšanai5 appus video rediģēšanai, 5 appus pierakstiem un 5 appus naudas taupīšanai! 📱 💛

Tver.lv redakcija aicina ievērot visus valsts ārkārtējā situācijā nepieciešamos noteikumus! Ar rīkojumu vari iepazīties te! Saudzē sevi un tuviniekus sev apkārt!

FOTO: GETTYIMAGES, EKRĀNUZŅĒMUMI NO APP STORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt