Virtuālās izklaides

Izstādes, spēles, treniņi, virtuālās ekskursijas… uzzini, kā aizraujoši un lietderīgi pavadīt laiku interneta plašumos!

Valstī izsludinātā ārkārtējā situācija liek daudz vairāk laika pavadīt mājās, taču tas nenozīmē, ka ir jāgarlaikojas! Iepazīsti vietnes, kuras vērts izpētīt.

Mākslas mīļiem

Nebēdā, ja muzeji ciet, – daudzi pasaules mākslas centri piedāvā iepazīties ar savām kolekcijām arī virtuāli!

Britu muzejs Londonā piedāvā virtuāli apskatīt dažādas ekspozīcijas. Piemēram, apskati dažādu laiku zīmējumu kolekciju TE vai paviesojies virtuālajā galerijā Okeānija, kas māca par dzīvi okeānos, jūrās un citos ūdeņos dažādās pasaules vietās.

Korejas Modernās un mūsdienu mākslas nacionālais muzejs piedāvā noskatīties muzeja tūri video, kurā gids stāsta par visu redzamo. Tiesa gan – korejiski 🙂. Taču pieejami angļu subtitri, lai visu saprastu arī tu. Noskaties!

Interesanta ir arī Nīderlandes Rijks studio virtuālā kolekcija. Tajā vari iepazīt dažādus muzejā atrodamos objektus, piemēram, Rembranta gleznas, putnu skulptūras, Viliamam Škekspīram veltīto izstādi un daudz, daudz ko citu.

Spēles ar vērtību

Spēles interneta plašumos nav nekas jauns, taču varbūt šis ir piemērots laiks, lai iepazītos ar tām, kuras ļaus iemācīties kaut ko jaunu?

Uzlabo savas angļu valodas zināšanas, meklējot vārdus jūklī ŠEIT vai cenšoties atminēt dažādus vārdus no to skaidrojumiem, meklē ŠEIT.

Ja vēlies kļūt par datora tastatūras profiņu, ŠĪ spēle noderēs, Sacenties par ātrākā rakstītāja titulu un palīdzi savam varonim nokļūt pie mērķa.

Bet, ja esi sporta piekritējs, pamēģini ŠO spēli, lai uzlabotu savas datorrakstītprasmes.

Tiem, kas vēlas  labāk saprast uzņēmējdarbību, organizāciju un pašvaldību vadību, lieliski nāks talkā simulācijas spēle. Tajā jārūpējas par pilsētu, jāgādā, lai viss ritētu, kā nākas, un iedzīvotāji būtu laimīgi.

Uzlabo savas ģeogrāfijas zināšanas ! Izvēlies, vai vēlies minēt (un mācīties!) valstis, galvaspilsētas, karogus, kontinentus, okeānus, Zemes uzbūvi un vēl daudz, daudz ko citu. Iepazīsti mūsu planētu!

Sportotgribētājiem

Skolas sporta stundas nenotiek, fitnesa klubi ciet? Nekas! Iedvesmojies no šiem Youtube treneriem un #vingromājās. 💪🏼

* Joanna Soh dalās ar dažādiem fitnesa izaicinājumiem, piemēram, kikboksa apgūšanu vai 10 000 soļu savākšanu savā istabā. Viņa izveidojusi arī bezmaksas 21 dienas mājas treniņu programmu, kur katrā no dienām skatītājiem iecerējusi kaut ko īpašu.

* FitnessBlender piedāvā dažāda garuma treniņus mājas apstākļos. Sadedzini teju 1000 kalorijas pusotru stundu garā treniņā vai veic fikso bicepsu treniņu vien septiņās minūtēs!

* Ja esi mierīgāku treniņu piekritējs un priekšroku dod stiepšanās vingrojumiem vai jogai, izmēģini Jogu ar Adrianu. Viņa piedāvā treniņus ar dažādu mērķi, piemēram, nomierināties vai pamosties. Turklāt viņas kanālā vari izvēlēties treniņu pēc garuma – varbūt šodien tev tam ir vien 10 minūtes laika, bet rīt varēsi atlicināt jau veselu stundu!

Padalies, kā tu šajā laikā sevi izklaidē virtuāli! Un #paliecmājās kopā ar Tver.lv! 💛

FOTO: GETTYIMAGES, Ekrāšaviņi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt