10 interesantas vietas Latvijā, kur palutināt sevi

Šajā rakstā atradīsi gan idejas aktīvākam piedzīvojumam, gan mierīgākam svētdienas vakaram draudzeņu kompānijā!

Saullēkts/saulriets Lielajā Ķemeru tīrelī

Vien 50 km attālumā no Rīgas atrodas Lielais Ķemeru tīrelis, kurš īpašu noskaņu piešķir tieši saullēkta vai saulrieta laikā. Viegla migla, klusums un miers. Paķer līdzi pledu, draugus, našķus un dodies izbaudīt vienreizējo dabas skaistumu tepat netālu no Rīgas.

Noskaties video!

Noķert skaistumu Herbārijā

Ja dzīvo Rīgā un nevēlies doties ārpus tās, perfekta vieta skaistai maltītei ir jauna koncepta kafejnīca uz Galleria Rīga jumta terases. Augi, gaismiņas un sajūta, ka esi vairāku metru augstumā virs Rīgas – šī vieta vēl nevienu nav atstājusi vienaldzīgu.

Labi pavadīts laiks kādā no Kvestiem

Ja esi spēļu vai piedzīvojumu mīlētāja, ideāla izklaide šai dienai būtu kāda no Kvesta istabām. Uzdevums tikt ārā no no istabas noteiktā laikā pamodina piedzīvojuma garu.

Tuvākās Kvesta istabas meklē šeit – https://escaperoommap.lv/

Paņem līdzi draudzenes un dodieties atrisināt kādu mistēriju – jautrība un labi pavadīts laiks garantēts.

Palutini sevi ar SPA

Kas var būt labāks par relaksējošu atpūtu SPA, kur var viegli aizmirst par ikdienas rūpēm un uz brīdi veltīt laiku tikai sev. Lai atrastu labāko piedāvājumu, ieskaties šeit, kur apkopoti dažādi piedāvājumi ikvienai gaumei.

Dodies izbraucienā ar auto apskatīt dabas pērles

Nav jādodas tālu, lai redzētu dabas brīnumus. Latvijā ir aptuveni 70 ūdenskritumu, kuri ir ievērības cienīgi. Miers un pasakainie skati. Tver.lv iesaka apskatīt kādu no sev tuvākajiem ūdenskritumiem – Daudas ūdenskritums netālu no Siguldas, Raunas Staburags, Dāvida dzirnavu avotu ūdenskritumi vai Kazu gravas ūdenskritums netālu no Cēsīm, Ventas rumba Kuldīgā, tomēr, ja tā jau redzēta, tad turpat netālu ir Īvandes ūdenskritumi.

Ogres Zilo kalnu skatu tornis un karjers

Ja vēlies skatīties pāri koku galotnēm, tad Ogres Zilo kalnu skatu tornis ir ideāla vieta. Pastaiga pa mežu, svaigs gaiss, karjers turpat ar gleznainām ainavām – viss, kas vajadzīgs, lai diena būtu izdevusies!

Atklāj jūras un molu burvību

Ja vēlies nesteidzīgi baudīt dienu draudzeņu kompānijā, dodies uz kādu no Latvijas moliem. Unikālā iespēja būt ieskautam starp jūras viļņiem sniedz maģisku sajūtu. Liepājas pusē ir vairāki moli – Ziemeļu mols Liepājā un Pāvilostas mols. Kurzemes augšpusē apskatāms mols Ventspilī. Taču tepat netālu no Rīgas ir arī Mangaļsalas mols.

Ziemeļu mols Liepājā

Salaspils botāniskais dārzs

Ja tomēr gribas izbaudīt kaut ko eksotiskāku, Tver.lv iesaka doties uz Salaspils botāniskā dārza Oranžēriju. Notver ne tikai pavasara vēsmu, bet arī paradīzes dārza sajūtu. Ideāla vieta bildēm un iespēja redzēt eksotiskos augus tepat, 15 km attālumā no Rīgas.

Ņem vērā, ka ieeja botāniskajā dārzā maksā 3 EUR un svētdienā tas strādā no plkst. 9 līdz 18.

Laimas šokolādes muzejs

Nedaudz saldākai dienai Tver.lv iesaka apmeklēt “Laimas” šokolādes muzeju. Īsts saldummīļu sapnis – pagatavot savas konfektes!

Vairāk informācijasLaimas šokolādes muzejs.

Aktīva atpūta Siguldā

Sigulda kā aktīvās atpūtas pilsēta ir ideāla ikvienam vecumam. Atpūtas kompānija Sigulda adventures piedāvā dažādas izklaides iespējas, sākot ar lidojumu Aerodium vēja tunelī, braucienu ar gaisa trošu vagoniņu vai ZĒRGLI un beidzot ar lēcienu ar gumiju (Bungee jumping). Dodies saņemt adrenalīna devu uz Siguldu!

Un kura no šīm vietām ir tavs favorīts?

FOTO: GETTYIMAGES, PUBLICITĀTES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt