Kā kļūt populāram internetā? HiperTown!

Nav plānu brīvdienām? Ielūkojies un uzzini par izklaides un tehnoloģiju festivālu HyperTown!

Kā būt pamanītam Instagram? Kā radīt labāko YouTube video? Kā iekarot TikTok virsotnes? Uz šiem un citiem jautājumiem mūsdienu izklaides un tehnoloģiju festivālā HyperTown atbildes sniegs vadošie Latvijas influenceri.

🗓 Kad? 15. un 16. februārī

📍 Kur? Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala”

Evelīna Pārkere saviem faniem piedāvās ekskluzīvu iespējām uzzināt visu par viņas dzīvi un būs gatava atbildēt uz pavisam privātiem jautājumiem, Edgar Fresh iedvesmos izcila video veidošanā, Alishuks palīdzēs iekarot daudziem tik noslēpumaino TikTok vidi.

Niklāvs un Prusax dauzīsies savā jaunākajā YouTube klipā un kopā ar Armi piedāvās savu versiju šobrīd tik populārajam youtube šovam “Dari vai dzer”.

Kašers un “Parādi modi” neļaus apmaldīties modes pasaulē, Maija Armaņeva aicinās ienirt sociālo tīklu dzīlēs, atklājot virtuālās vides pozitīvās un arī ēnas puses, kamēr Amanda Razma ar kahoot palīdzību pārbaudīs jauniešu zināšanas par populārākajām interneta personībām un aicinās aizdomāties par savas profesionālās dzīves nākotnes plāniem.

Neapmaldīties plašajā festivāla izklaides klāstā palīdzēs HyperTown vēstneši – interneta huligāns Armands Jaunzems (Armis) un dzīvesstila blogere Sindija Bokāne.

Interviju ar Armandu Jaunzemu (Armi) lasi Tver.lv!

SEKO Instagramhipertownpro.

This image has an empty alt attribute; its file name is GettyImages-1190779574.jpg

Vairāk par festivālu uzzini – www.hypertown.pro!

FOTO: PUBLICITĀTES, GETTYIMAGES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt