10 fakti par Auroru

Lasi un uzzini 10 interesantus faktus par atšķirīgo personību AURORU!

Aurora Aksnes, plašāk pazīstama kā AURORA, ir norvēģu dziedātāja un dziesmu autore. 23 gadus vecā mūziķe ir ieguvusi plašu atpazīstamību sava savdabīgā izskata un spēcīgās balss dēļ.

1. Aurora bieži pazaudē savas kurpes. Intervijā ar Chart Attack viņa izstāstīja konkrētu gadījumu – “Vienreiz es aizmirsu savas kurpes pirms gāju uz pilsētu. Slikta ideja…’’

2. Ja Aurora nebūtu mūziķe, viņa gribētu būt dejotāja vai fiziķe!

3. Dziedātājas draugi saka, ka viņa pavada ļoti daudz laika domājot un tad it kā ieiet savā iekšējā pasaulē. Aurora pat uz skatuves dažreiz par kaut ko aizdomājas un, brīdi klusējot, stāv.

4. Dažas no savām populārākajām dziesmām, piemēram, Runaway, Aurora sarakstīja jau 11 gadu vecumā.

Noskaties video par dziesmas Runaway tapšanu un nozīmi!

Pati dziesma Runaway!

5. Aurorai nepatika uzstāties publikas priekšā. Kad 16 gadu vecumā viņas mūziku atklāja kāda kompānija un piedāvāja kļūt par mākslinieci, Aurora sākumā atbildēja noraidoši. Vēlāk, pēc sarunas ar mammu, tomēr nolēma piekrist.

Viņas mamma teica, ka mūziku, kas kādam varētu palīdzēt, nevajadzētu turēt noslēpumā, ar to vajadzētu dalīties.

Tikai pēc aptuveni simtā koncerta Aurorai sāka iepatikties uzstāties…

6. Bērnībā Aurorai nebija ne televizora, ne radio, tāpēc viņa bija diezgan izolēta no ārējās pasules. Kādā intervijā dziedātāja padalījās, ka par Beyonce uzzinājusi tikai 2014. gadā, 18 gadu vecumā.

7. Aurorai ļoti patīk iet uz ballītēm, kurās var iztrakoties. Visu nakti palikt nomodā un dejot. Bieži viņa iet uz šādām ballītēm viena pati.

“Tas ir veselīgi – izbaudīt dzīvi vienatnē.” Viņa saka, ka šādās ballītēs nekad nelieto alkoholu, lai sajustu, kad ir patiešām nogurusi.

Un nākamājā dienā Aurorai patīk aiziet uz mežu. Vērot kokus un baudīt klusumu. “Man patīk izbaudīt abas dzīves galējības.”

8. Dziedātāja jau agrā bērnībā iemīlēja dabu, dzīvojot nelielā Norvēģijas pilsētiņā, tāpēc ir liela interese par dabas aizsardzības tēmām.

Aurora vairākās intervijās ir minējusi – “Mēs esam tā paaudze, kas var vai nu izglābt Zemi, vai iznīcināt to.’’

Vārdi no dziesmas The Seed:

“When the last tree has fallen

And the rivers are poisioned

You cannot eat money, oh no…’’

9. Dziedātāja savu mūziku cenšas izveidot kā vietu, kur ērti jūtas tie, kas neiederas nekur. “Es ticu, ka kaut kādā ziņā ikviens neiederas, jo tas, kādus cilvēkus pasaule sagaida, ir ļoti šaurs loks.’’

10. Intervijā ar RIML TV Aurora padalījās ar ieteikumu saviem faniem:

“Būt par cilvēku reizēm ir ļoti grūti. Dažreiz vienīgais dienas mērķis var būt nenomirt. Un man sķiet, ka par to ir patīkami domāt, tāpēc ka tas man uzliek mazāk spiediena… jo, ja es vakarā nonāku savā gultā, tad esmu veiksmīgs cilvēks.’’

FOTO: WIKIPEDIA.ORG, GETTYIMAGES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt