Papildini skapi gudri

Ziemas izpārdošanas rit pilnā sparā. Lasi un uzzini, kā veikalos neapjukt un iegādāties tieši to, kas tev nepieciešams!

Bītlene, zābaki virs ceļa un milzīga dūnu jaka – lūk, vēlamie pirkumi, sagaidot pavasari.

Lai gan ziema šogad nav tradicionāli auksta un sniegota, tomēr vējainais un mitrais laiks liek justies ne mazāk vēsi, tāpēc aktuāls kļūst jautājums – kā ģērbties, lai būtu gan silti, gan izskatītos labi. Ja tavā garderobē vajadzīgs stilīgi sildošs papildinājums – džemperis, mētelis, zābaki, virsdrēbes vai termoveļa –, tas būs aktuāls šajā un arī nākamajā sezonā.

Kļošenes un biezās zoles

Mode atgriežas un šobrīd aktuāls ir 70. gadu stils – kļošenes, vestes, bītlenes (kas lieliski izskatās ne tikai kopā ar žaketi vai jaku, bet arī pavilktas zem kleitas), garas jakas, velvets un silti zemes toņi.

Joprojām modē ir garās jeb maxi kleitas, A formas plisēti svārki, vizuāli pagarinošas bikses, bantes un tvīds. Šosezon vari atļauties spēlēties ar faktūrām un rakstiem. Arī 90. gadu mode savā popularitātē neatkāpjas, un tā sniedz mums panku ērtumu – saplēsti džinsi, mūzikas grupu T krekli, kārtu kārtas ar džinsu un rūtiņām, kā arī nedaudz agresīvie zābaki ar biezo zoli.

Ļoti aktuāli ir arī adījumi – gan apjomīgas un masīvas šalles, gan smalki adījumi. Viena no ērtākajām šīs sezonas aktualitātēm ir adītas bikses – tās var būt platas vai savilktas ap potīti, bet īpaši stilīgi izskatīsies kostīmā ar tādu pašu vai līdzīgu džemperi.

Kas lācītim vēderā jeb pievērs uzmanību auduma sastāvam

Siltāki džemperi, svārki un jaciņas, kuru sastāvā ir dabīgā vilna, būs pareizā izvēle.

Pērkot virsdrēbes, pārbaudi, vai to sastāvā ir dabīgi materiāli, jo tieši vilnas mēteļi un dūnu jakas visefektīvāk pildīs savu funkciju drēgnajā un aukstajā gadalaikā.

Nereti dzirdēts teiciens: galvenais, lai kājām būtu silti! Un tā arī ir. Ja dod priekšroku bezpapēžu ziemas zābakiem, pārliecinies, vai siltinājums ir dabīgs, jo tieši tas sildīs visvairāk. Ja laikapstākļi lutina un nav plānota gara pastaiga, biezos ziemas zābakus lieliski aizstās šosezon aktuālie zābaki ar biezāku zoli, jo aukstums nāk no zemes un ar biezu zoli pēdas tik ātri nesāks salt.

Pirms gudri dodies papildināt skapi, Tev varētu noderēt – Minimālisms tavā garderobē un Ātrā mode! 💛

FOTO: GETTYIMAGES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt