Vai sākt filmēt video 2020. gadā ir par vēlu?

Esi domājis par Youtube karjeras uzsākšanu, bet baidies? Uzzini, ko par šo domā Latvijas Youtube vidē jau zināmi cilvēki!

Ir iesācies jauns gads, jauna dekāde. Ikvienam ir nepiepildīti sapņi un mērķi, ko apņemamies sasniegt tieši šajā gadā. 2020. gads jau tā iniciāļos izklausās maģisks, tādēļ šis var būt lielisks laiks, lai sāktu kaut ko jaunu.

Un tomēr, ja kāds ir jau sen vēlējies pārvērst savas idejas video formātā un ar tām iepriecināt citus vietnē Youtube, šķiet, ka nav vērts nemaz uzsākt, jo video satura veidotāju Latvijā ir tik daudz.

Neviļus prātā iezogas jautājums: “Kurš gan ieraudzīs jauniņo?”

Vislabāk situāciju Latvijas Youtube pārzina tās satura veidotāji, tāpēc vērsāmies pie viņiem ar jautājumu:

“Vai sākt filmēt video 2020. gadā ir par vēlu?”

Edgars Feščenko (Edgar Fresh) (21,4 tūkstoši Youtube abonementu, aktīvi video sāka veidot 2019. gadā):

“No mana skatu punkta tas, kas Latvijā notika pagājušajā gadā, bija līdzīgi ASV un pasaules situācijai 2012. gadā. Toreiz ļoti daudzi jūtūberi, ieskaitot PewDiePie, ļoti strauji ieguva sekotājus, jo bija ļoti daudz cilvēku, kas pirmo reizi sāka skatīties Youtube. Arī Latvijā šobrīd Youtube ir nonācis līdz mainstream auditorijai, līdz ar to ir ļoti liels pieprasījums, bet mums vēl ne tuvu nav pietiekami daudz jūtūberu, kas veido saturu, tādēļ šobrīd ir labākais laiks, kad sākt. Pēc trim gadiem, visticamāk, vairs nebūs iespējams tik strauji iegūt daudz sekotāju, jo tirgus jau būs aizpildīts.”

Laura Ķīse (Laurlācis) (48,4 tūkstoši Youtube abonementu, kanāls izveidots 2014. gadā):

“Ir ķīniešu teiciens: “Vislabākais laiks, kad iestādīt koku, bija pirms 20 gadiem. Otrs labākais laiks ir tagad.” Tā ir mana atbilde.”

Santa Buša (17,2 tūkstoši Youtube abonementu, aktīvi sāka veidot video 2016. gadā):

“Man šķiet, ka nekad nav par vēlu mēģināt un nekad nav bijis tik piemērots brīdis kā tagad! Ir 2020. gads, veidot savu Youtube kanālu vairs nav dīvaini, bet forši, jo aizvien vairāk cilvēku tos skatās un sabiedrība ir sākusi mūs pieņemt. Tāpēc, ja tevi interesē video veidošana, ir vislabākais brīdis, lai sāktu.”

Visi uzsver, ka tieši šobrīd ir ideāls brīdis, lai sāktu veidot video. Nebaidies uzsākt, izvirzi mērķus un sāc! Šobrīd ir tik attīstītas tehnoloģijas, ka pietiek vien ar telefonu, lai izveidotu kvalitatīvu un skatāmu saturu.

Ja tev ir telefons un ideja, tu esi pilnīgi aprīkots, lai uzsāktu savu Youtube karjeru. Neatliec uz vēlāku, sāc jau šodien!

Ja vēlies sākt veidot video tev noderēs – 5 appi video rediģēšanai! 💛

FOTO: GETTYIMAGES, EKRĀNUZŅĒMUMI NO INSTAGRAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt