Starptautiski projekti jauniešiem

Tevi vienmēr saistījusi ceļošanas, ko apvienot ar zināšanu gūšanu? Iespējams, šī ir tava iespēja!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu jaunieti, kurš vēlas iesaistīties kādā starptautiskā projektā, kļūstot par daļu no pārmaiņu veidotājiem, reģistrēties Eiropas Solidaritātes korpusa datubāzē!

Tā ir virtuālā vide, kurā jaunieši satiek organizācijas, kuras meklē projektu dalībniekus savu projektu īstenošanai, kā arī jauniešus, kuri paši būtu gatavi iesaistīties projektu izstrādē.

JSPA darbojas kopš 1999. gada. Tā ir izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgajā darbā, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos.

JSPA administrē dažādas starptautiskas un nacionālas programmas: “Erasmus+: Jaunatne darbībā”; “Eiropas Solidaritātes korpuss”; Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem Eurodesk, eTwinning, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu, Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!”.

Eiropas Solidaritātes korpusa datubāze:

This image has an empty alt attribute; its file name is GettyImages-1088451282-3-e1574198295585.jpg

https://europa.eu/youth/solidarity_lv

Par programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” iespējām un citiem jaunatnes jomas projektiem plašāka informācija:

www.jaunatne.gov.lv

Izmanto iespēju!

FOTO: GETTYIMAGES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt