Dāvanas, ar kurām ietaupīsi

Gribas iepriecināt katru, tomēr ne vienmēr pietiek laika un līdzekļu. Šeit atradīsi pāris ideju, ar kurām šogad varēsi iepriecienāt, vienlaikus ietaupot naudu!

Ziemassvētku laiks ir skaists posms gadā, kad varam iepriecināt cits citu un veltīt laiku tuvajiem, lai silti un patīkami pavadītu pēdējās gada dienas. Tomēr šis laiks arī var asociēties ar kaut ko ne tik patīkamu – nogurdinošo un dārgo dāvanu meklēšanu. Smelies iedvesmu dāvanām, kas radīs ne tikai prieku, bet palīdzēs arī ietaupīt.

Uzzīmē vai uzglezno savu dāvanu

Jebkurš spēs novērtēt dāvanu, kurā ielikta personība un sirds. Nebaidies šajos Ziemassvētkos uzdāvināt kādam tevis zīmētu kartīti vai glezniņu!

Lai arī mums šķiet, ka tas ir par maz, šāda dāvana daudziem šķiet jaukāka nekā dārga manta. 💗

Ja nejūties pārāk droši par savām spējām, interneta video platformā Youtube vari atrast daudz pamācību, kurām viegli vari sekot un, pat īsti neprotot zīmēt, radīt kaut ko skaistu.

.

Pamēģini ierakstīt Youtube meklētājā: “How to draw…” un tad jebko, kas tev saistās ar to cilvēku.

Piemēram, mammai vari uzzīmēt viņas mīļāko puķi. Mazajai māsai vai brālim – mīļāko rotaļlietu. Vari arī neko nepierakstīt klāt un smelties idejas no ieteiktajiem rezultātiem.

Ja tev mājās ir kāds lieks molberts un akrila vai eļļas krāsas, tad vari pameklēt Youtube Bob Ross paintings” un sekot viņa pamācībai. Ir jau iepriekš pierādījies, ka, sekojot viņa pamācībai, glezna iznāks skaista.

Iepriecini ar paša gatavotiem kārumiem

Internets ir pilns ar vienkāršām un ātrām receptēm, kuru gala iznākums ir debešķīgs.

Ne velti ir teiciens: “Mīlestība iet caur vēderu!”

Uzdāvini saviem tuvajiem paša ceptus bezē vai šokolādes cepumus – viņi būs sajūsmā! Vienkārši, pašam prieks un 100 % tuviniekiem patiks tava dāvana.

Lūk, bezē cepumu video recepte!

This image has an empty alt attribute; its file name is GettyImages-1088451282-3-e1574198295585.jpg

Ja tomēr neesi bezē cepumu fans, aplūko un izmēģini citas receptes!

Neaizmirsti ielūkoties arī Tver.lv receptēs – mafinu recepte, un tiem, kam saldumi nav cieņā, noteikti patiks sāļā uzkodu torte! 🍰

Uzdāvini savu talantu

Ja tu nevēlies ne zīmēt, ne gatavot, varbūt tev ir kāds cits talants. Ja tu dziedi, vari uzdāvināt saviem mīļajiem dziesmu – arī priekšnesums ir dāvana, ar kuru tu noteikti izcelsies un paliksi atmiņā.

Ja tu adi, vari uzadīt katram kādu mīļu nieciņu. Ja tu pērļo, uztaisi aproces. Ja tu nodarbojies ar koka lietām, uztaisi kaut ko no koka.

Esi radošs un liec lietā savu talantu, lai iepriecinātu citus.

Uzadi Ziemassvētku eglītes rotājumus! Šāda dāvana katru gadu no jauna iepriecinās.

Ja pēc šo punktu izlasīšanas vēl nezini, kādas dāvanas taisīsi, vari doties uz mājaslapu un aplikāciju Pinterest. Tur var atrast daudz dažādu ideju unikālām paša veidotām dāvanām. Atliek tikai piemeklēt sev tīkamāko!

This image has an empty alt attribute; its file name is GettyImages-1088451282-3-e1574198295585.jpg

Ieraksti meklētājā “DIY Christmas gift”, un tas tev piedāvās ļoti daudz variantu. Izmēģini kādu no tiem! 🎄

Pērkot dāvanas, vienmēr pastāv iespēja, ka tās saņēmējam kaut kas nepatiks. Taču pašdarināta dāvana nevienu neatstās vienaldzīgu.

Tu dāvini daļiņu no sevis. Kas var būt vēl labāka dāvana par to?

Dažas idejas meklē arī Tver.lv sadaļā DIYlupatu paklājiņš, vaska lupatiņa un batikotie krekli!💛

FOTO: GETTYIMAGES, EKRĀNŠĀVIŅŠ NO APP STORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt