5 appi pierakstiem

Klades, blociņi un lapiņas mēdz pazust, bet telefons kabatā ir vienmēr. Iepazīsti labākos pierakstu appus!

Microsoft OneNote

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Viena no populārākajām pierakstu veikšanas lietotnēm, kāda sastopama. Un nav jau nekāds brīnums – tās veidotājs Microsoft ne pirmo dienu strādā pie dažādu programmu izstrādes, kas palīdz darbā ar dažādiem tekstiem. Taču šajā appā apvienots viss zināmais – zīmē, raksti, kopē, krāso un dari visu citu, ko vien vari iedomāties. Ļoti plašs iespēju klāsts, stilīgas noformēšanas un izcelšanas fīčas – personalizē savus pierakstus!

Kas mums patika? Ļoti labi saprotas ar citām Microsoft Office programmām, piemēram, Word un Excel.

Kā izskatās?

Notebook – Take Notes: skaistummīļiem

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Ja vizuālais noformējums tev nav mazsvarīgs, šī būs pierakstu veikšanas lietotne, kas piemērota tieši tev. Lai gan Notebook nevar lepoties ar neiedomājami plašu funkciju klāstu, tajā ir viss nepieciešamais, turklāt tu vari mainīt vizuālo tēlu teju it visam – sākot no mākslinieciskiem virtuālo klažu vākiem, beidzot ar lapu krāsu, ievietoto bilžu filtriem un citiem sīkumiem. Arī te vari izmantot gan gudrās pildspalvas, gan zīmēt ar pirkstu vai ievadīt tekstu ar klaviatūru.

Kas mums patika? Nav lieku funkciju, vizuāli – ļoti baudāms apps.

Kā izskatās?

Paper by Dropbox: lielisks komandas darbam

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Ja pierakstu veikšana nepieciešama dažādiem grupu darbiem skolā vai arī projektiem, kurā iesaistīti vairāki cilvēki, šis apps būs tieši laikā. Te vari ne tikai dalīties ar veiktajiem pierakstiem, bet pat rīkot virtuālās sapulces un dokumentā laivā darboties vienlaikus ar saviem komandas biedriem. Iespējams arī sastādīt darāmo darbu sarakstu, katru darbiņu kādam īpaši norīkot un noteikt izpildes termiņu. Daudz noderīgu funkciju, lai kopā taptu ģeniālas idejas!

Kas mums patika? Ievieto teju jebkādu formātu – sākot no vienkārša teksta līdz pat GIF, YouTube video vai saites no kāda cita appa!

Kā izskatās?

Evernote: pieraksti, kā tīk

📱 Android, iOS

💲 Bezmaksas, pieejama arī maksas versija

Evernote izpelnījies dažādu operētājsistēmu lietotāju atzinību. Tajā vari ziņu ierakstīt ar klaviatūru, gudro pildspalvu vai pat pirkstu. Tāpat Evernote vari saglabāt čeklistus, foto, tabulas, audio ziņas un pievienot citus dažāda formāta failus. Lieliski, ka šo appu vari lejupielādēt visās savās ierīcēs (datorā, planšetē, telefonā) un tas automātiski sinhronizēs ierakstus – iesāc ideju telefonā un pabeidz datorā!

Kas mums patika? Iespējams izvēlēties dažādus templeitus un katru pierakstu noformēt, kā patīk.

Kā izskatās?

Ulysses: minimālismu cienošiem rakstniekiem

📱 iOS

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Ja tev nav nepieciešamas neskaitāmas papildu fīčas, bet vēlies fokusēties uz rakstītu tekstu, šis apps tev noderēs. Bieži izmantots blogeru vidū, ērti lietojams, tīrs dizains. Tekstā ļauj pievienot kājenes, galvenes, citātus, anotācijas un citus formatējumus, kas parasti pieejami tikai datorprogrammās. Bez liekām darbībām ātri iespējams tikt klāt visiem failiem, kas atrodas iCloud – tā mapes redzamas jau sākumekrānā.

Kas mums patika? Lielisks palīgs tiem, kas vēlas sevi motivēt rakstīt vairāk – izvirzi mērķi, cik vārdus noteiktā laika posmā vēlies uzrakstīt, un vēro savu progresu katras pierakstu lapas augšpusē.

Kā izskatās?

Neaizmirsti aplūkot arī 5 appus foto editēšanai un 5 appus video rediģēšanai!

FOTO: GETTYIMAGES, EKRĀNUZŅĒMUMI NO APP STORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt