5 appi veselībai

Uzzini, par kādām lietotnēm viedtālrunī tavs ķermenis pateiks paldies!

MyFitnessPal: maltīšu plānošanai

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Var jau būt, ka tu ikdienā ēd veselīgi, taču vai tu uzņem visas vajadzīgās uzturvielas? Ievadi visu maltītēs apēsto appā, un tas dienas beigās parādīs dažādus grafikus, kas palīdzēs izprast tavu uzturu. Ievadot savus datus, MyFitnessPal sarēķinās gan to, cik kaloriju tev jāuzņem, gan to, cik % no tā jābūt taukiem, ogļhidrātiem un olbaltumvielām, arī šķiedrvielām un vitamīniem. Tā dienas beigās varēsi izpētīt un saprast, ko nākamajā dienā vajadzētu uzņemt vairāk vai mazāk.

Kas mums patika? Ērta produktu ievadīšana – pat lielākajai daļai Latvijā ražotu vari noskenēt svītrkodu un visa informācija parādīsies appā.

Kā izskatās?

SleepCycle: veselīgam miegam

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Miegs ir ļoti svarīgs, jo tajā atjaunojas gan ķermenis, gan smadzenes. Taču, pat ja guli pietiekamu stundu skaitu, ne vienmēr labi izgulies. Liec viedtālruni lādēties un liec tuvu savai gultai, lai tas izanalizētu, kā tu guli. Uztverot tavu grozīšanos, apps sapratīs, kurā no miega fāzēm esi, un tev no rīta to parādīs smukā grafikā.

Kas mums patika? Uzliec gudro modinātāju – uzliec laiku, no cikiem līdz cikiem tev vajadzētu celties, un lietotne izrēķinās, cikos tieši tevi pamodināt, lai tu justos vislabāk.

Kā izskatās?

Padomus labākam miegam meklē te!

Headspace: mierīgam prātam

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Būt veselīgam nenozīmē rūpēties par ķermeni vien. Ir svarīgi arī ik dienu mazliet izbēgt no steigas un atbrīvoties no visām liekajām domām. Talkā nāks apps, kas palīdzēs veikt dažādas īsas meditācijas. Seko instrukcijām un ļauj prātam atbrīvoties no visa liekā, lai jaunajiem izaicinājumiem ķertos klāt ar pilnu sparu!

Kas mums patika? Meditācijas vingrojumi neaizņem daudz laika – katru dienu vidēji 10 minūtes.

Kā izskatās?

Waterlogged: ūdenī ir spēks!

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Ūdens ir jādzer, un bieži vien ikdienā mēs ar to grēkojam, jo gluži vienkārši piemirstas. Waterlogged par to atgādinās! Ievadi savu svaru, mošanās un gulēt iešanas laiku, kā arī to, cik bieži vēlies saņemt atgādinājumus. Apps tev atgādinās, cik daudz ūdens un kad jāizdzer. Turklāt dari to interesantā veidā – virtuāli piepildot ekrānu ar izdzerto ūdens daudzumu.

Kas mums patika? Vienkāršs apps, bez liekām fīčām – pilda tikai savu funkciju un neliek apjukt opciju jūrā.

Kā izskatās?

Endomondo: kustīgam ķermenim

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Lai gan appu pārsvarā izmanto skrējēji, tas piedāvā izvēlēties arī dažādus citus sporta veidus. Ja dosies skriet ar telefonu kabatā, Endomondo izrēķinās gan tavu skriešanas ātrumu, gan pieveikto distanci un parādīs to kartē. Apps ir savienojams gan ar bezvadu austiņām, kurās var atskaņot paziņojumus, gan ar dažādiem sensoriem, piemēram, pulsa sensoru, kas pēc tam palīdzēs saprast, vai izvēlētā slodze bijusi tev piemērota.

Kas mums patika? Sevi pierādījusi lietotne, ko izvēlas simtiem tūkstošu lietotāju. Piedalies dažādos izaicinājumos un salīdzini savas aktivitātes ar draugiem.

Kā izskatās?

FOTO: GETTYIAMGES, PUBLICITĀTES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt