5 appi video rediģēšanai

Lai kļūtu par vlogeri, jūtūberi vai pat īsfilmu veidotāju, sen vairs nav nepieciešama superdārga tehnika. Pietiek ar noderīgiem appiem!

Adobe Premiere Rush: profiņš telefonā

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Datoriem paredzētā Adobe produkcija bieži vien ir gana sarežģīta, lai ar to gribētu darboties tikai profiņi, taču pirms nedaudz vairāk nekā gada viņi laida klajā lietotni viedtālruņiem, kas liekas galvassāpes neradīs. Tā ir viegli izmantojama un nodrošina visas video apstrādes pamatfunkcijas – savieno video, pievieno mūziku, lieto filtrus un eksportē failu jebkuram sociālajam tīklam piemērotākajā formātā.

Kas mums patika? Vari iesākt veidot video telefonā un to pašu projektu pabeigt datorā – jau profesionālajā (maksas!) Adobe Premiere Pro.

Kā izskatās?

Hyperlapse: liec visam notikt ātrāk

📱 iOS

💲 Bezmaksas

Ja esi iPhone cienītājs, zini, ka arī telefona kamera piedāvā uzņemt timelapse video. Taču tiem ir viens trūkums – tu īsti nespēj kontrolēt ātrumu. Jo garāks video, jo ātrāk tajā notikumi mainīsies. Tāpēc nāk talkā Hyperlapse. Te uzfilmētajam video varēsi mainīt ātrumu, kā vien sirds kāro.

Kas mums patika? Nekā lieka! Vien pāris iespēju, kas paveic visu nepieciešamo.

Kā izskatās?

GoPro Quik: vienmēr kustīgajiem

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas

Ja tev patīk filmēt kustīgus video ar GoPro kameru, piemēram, pastaigu, skeitošanu vai snovošanu, šī programma ir kā radīta tev. Tajā nemudž neskaitāmi daudz opciju, taču savam video varēsi pievienot attēlus, mūziku, tekstu un apgriezt video. Protams, neizpaliek arī dažādi stili – gan burtu fontiem, gan video filtriem.

Kas mums patika? Appā iespējams izvēlēties kādu no 20 stiliem, padarot video rediģēšanu pavisam ātru.

Kā izskatās?

KineMaster: iespēju jūra

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Sarindo video un foto, kā tev tīk, lieto filtrus, pievieno efektus, mūziku vai pat ierunā balsi – šajā appā vari darīt teju visu! Šis apps īpaši noderēs tiem, kas vēlas savam video pievienot balss ierakstu: tev nebūs atsevišķi jāieraksta balss un pēc tam jāsavieno ar video – to vari izdarīt jau pašā lietojumprogrammā.

Kas mums patika? Ļoti plašas (un ērti lietojamas) iespējas – rediģē teju jebko!

Kā izskatās?

PhotoGrid Collage maker: kolāžu meistariem

This image has an empty alt attribute; its file name is image-18.png

📱 iOS, Android

💲 Bezmaksas, maksas papildopcijas

Pavisam vienkāršs apps, kas ļauj tev veidot kolāžas gan no video, gan foto, gan abiem kopā. Pievieno mūziku, tekstu, interesantus rāmjus vai kādu no jautrajiem stikeriem. Izmēģini arī video filtrus! Tomēr diemžēl bezmaksas versijā nevarēsi veidot sevišķi garus video – limits ir 30 sekundes.

Kas mums patika? Piedāvā failu saglabāt sociālajam tīklam atbilstošā formātā – Instagram, Facebook vai YouTube.

Kā izskatās?

Neaizmirsti aplūkot arī 5 appus foto editēšanai!

FOTO: GETTYIMAGES, PUBLICITĀTES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tev varētu patikt